Jak to działa?

Bezproblemowa współpraca i prosta instalacja

Jak rozpocząć współpracę z nami?

Zależy nam nie tylko na skutecznym działaniu botów, ale także na Twoim zadowoleniu i na tym, aby nasza współpraca już od pierwszego dnia układała się z jak największą korzyścią dla Ciebie. 

Dlatego zapewniamy nasze wsparcie techniczne i konsultacje przez cały czas trwania umowy, włącznie z darmowymi aktualizacjami botów oraz platformą do zgłaszania ewentualnych błędów. Możesz się do nas zgłosić z każdym pytaniem! 

Zajmujemy się także instalacją na Twoim sprzęcie, dzięki czemu od początku masz pewność, że bot będzie działał prawidłowo. 

Przebieg współpracy

01.

Akceptacja oferty i podpisanie umowy

02.

Przygotowanie stacji roboczej i wymaganych dostępów

03.

Instalacja bota na Twoim sprzęcie

04.

Pierwsze uruchomienia z naszym wsparciem

05.

Obsługa posprzedażowa i aktualizacje w cenie

06.

Gotowe!

Podczas używania naszych rozwiązań cały czas masz dostęp do naszego Service Desku – czeka na Ciebie platforma do zgłaszania błędów oraz stały kontakt z naszymi konsultantami. Sprawnie rozwiążemy każde zgłoszenie w krótkim czasie!

Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalny zespół

Pracują u nas specjaliści inteligentnej automatyzacji z wieloletnim doświadczeniem w budowie Cyfrowych Pracowników i innych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji.

Zaplecze technologiczne

Mamy wysokie standardy tworzenia i obsługi rozwiązań inteligentnej automatyzacji oraz silne zaplecze technologiczne.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo – nasze rozwiązania są stabilne i stworzone zgodnie z najlepszymi praktykami w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Stałe wsparcie

Obsługa i utrzymanie naszych rozwiązań w Twoim biurze trwa przez cały okres umowy, a nie tylko do momentu sprzedaży i instalacji.

Dlaczego warto nam zaufać?

Najczęśniej zadawane pytania

W dużym skrócie: tworzymy program, który po uruchomieniu automatycznie wykonuje wybrane przez Ciebie czynności i procesy – np. wypełnianie formularzy, logowanie się i pobieranie plików ze stron i serwisów, segregowanie plików i umieszczanie ich w wybranych folderach… Możemy zaprogramować dowolne czynności i złożyć je w proces. 

Dokładne kroki, które wykonuje każdy bot, znajdziesz w zakładkach z nazwami poszczególnych botów. 

Absolutnie nie – nasze Boty i Cyfrowi Pracownicy to nasze autorskie rozwiązania, zbudowane od zera, które „pracują” na aplikacjach księgowych, a nie je zastępują. Można powiedzieć, że symulują czynności wykonywane przez pracownika. Aktualnie proponowane przez nas rozwiązania współpracują z Comarch ERP Optima i Enova365. W ramach Cyfrowego Pracownika możemy obsłużyć dowolną aplikację.

Nasi Cyfrowi Pracownicy i Boty mogą pracować w działach:

– księgowości,

– finansów,

– logistyki,

– HR,

– obsługi klienta,

– operacyjnym,

– kontrolingu,

– IT,

– …i wielu innych.

Jeśli Twoja firma nie ma żadnego z tych działów i pracujesz w innej branży, ale widzisz czynności i procesy, które można zautomatyzować – skontaktuj się z nami, bo możemy stworzyć dla Ciebie indywidualne rozwiązanie.

Nie – to my zainstalujemy go za Ciebie i pomożemy na każdym kroku wdrażania go w Twojej firmie. Oprócz tego damy Ci dostęp do indywidualnego konsultanta, który odpowie na każde pytanie i w razie konieczności wesprze od strony technicznej.

Ceny naszych botów są dostosowane do wielkości Twojego biura, liczby pracowników i innych zmiennych. Ceny są ustalane indywidualnie. Nasz abonament to ułamek wynagrodzenia pracownika.

Masz pytania? Napisz do nas!

Administratorem danych jest Cobotily Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane wykorzystamy w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie i – jeśli wyraziłeś zgodę – w celu przesyłania informacji handlowych na wybraną formę kontaktu. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, pisząc na adres privacy@cobotily.com. Zapoznaj się z Polityką prywatności , aby dowiedzieć się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie przysługują Ci uprawnienia