O nas

O Cobotily

Kilka słów o nas

Cobotily powstało we wrześniu 2021 roku z inicjatywy polskich pasjonatów i jednocześnie specjalistów w dziedzinie automatyzacji procesów biznesowych z wieloletnim doświadczeniem na rynkach europejskim i amerykańskim.  

Nasze produkty i usługi adresujemy do małych i średnich firm. Pomagają one obniżyć koszty pracownicze, uodpornić firmy na wstrząsy rynkowe, skutkujące mniejszą dostępnością pracowników, umożliwiają zarówno szybkie skalowanie działalności, jak i przyspieszenie realizacji procesów biznesowych.  

Misja Cobotily

Inspiracją dla powstania Cobotily jest potrzeba wdrażania nowoczesnych technologii w biznesie. Za pomocą programowania, inteligentnej automatyzacji, sztucznej inteligencji i nowoczesnych technologii informatycznych realizujemy cyfrową transformację, tym samym poprawiając jakość pracy.  

Celem stworzenia naszych rozwiązań jest poprawa efektywności, jakości i komfortu pracy m.in. poprzez umożliwienie automatyzacji pracy i odciążenie pracowników od żmudnych, powtarzalnych zadań. Dzięki naszym rozwiązaniom niezbędne zadania są wykonywane szybciej i sprawniej, ale nie zabierają cennego czasu pracowników, którzy dzięki temu są oddelegowywani do bardziej kreatywnych i strategicznych zadań oraz stanowisk, na których komputer nigdy ich nie zastąpi. Zyskują na tym wszyscy – i pracownik, i biuro. 

Partnerstwo technologiczne

Partnerem technologicznym Cobotily jest Onwelo Sp.z o.o. To polska firma technologiczna, oferująca usługi i tworząca rozwiązania z szeroko pojętego IT. Za pomocą nowoczesnych technologii przyczyniamy się do efektywnego i szybkiego rozwoju.  

Onwelo działa na rynku IT od 2015 roku, a o jej wiarygodności mogą świadczyć takie fakty, jak ponad 150 klientów z Europy i świata, ponad 300 zrealizowanych projektów (w tym wiele z dziedziny inteligentnej automatyzacji), biura w Europie i Stanach Zjednoczonych, partnerstwa technologiczne m.in. z firmami Google Cloud, Microsoft, Huawei, Oracle czy UiPath oraz certyfikaty jakości i bezpieczeństwa przyznawane przez niezależnych audytorów.  

Onwelo wdraża i stosuje normy ISO 9001, ISO 27001, ISO 27017, ISO 27018 oraz ISO 13485 w działalności związanej z dostarczaniem usług i produktów w dziedzinie technologii informatycznej. Została także pozytywnie oceniona w audycie TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange).